mc-zabawa

mc-zabawa

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-12-10 22:29:38

Lion

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-10
Posty: 5
Punktów :   

Podanie Lion na KidModa

Przede wszystkim witam
    1. Imię. Łukasz
    2. Wiek. 15
    3. Od kiedy grasz na serwerze.hmm 2-3dni
    4. Ile dziennnie poświecisz czasu na serwerze? teraz to około 3h dziennie zmieniło by się to gdybym dostał coś do roboty na serwerze:)
    5. Znajomość Bukkitu. hmm średnia
    6. Znajomość WorldGuard/WorldEdit.  Potrafię dawać cuboidy i nie tylko, podstawy edita bdb i reszta tez na dobrym poziomie:) znam sporo przydatnych komend:)
    7. Składki na serwer? W zależności ile by one wynosiły:>
    8. Coś o sobie. Mam 15lat pochodzę z woj. świętokrzyskiego, gram w Mc jakieś 3 miesiące. Posiadam mikrofon i słuchawki (ts, vt sk). Potrafię się porozumieć z ludźmi i jak wiadomo jak ktoś będzie coś mi robił na złość się odwdzięczę psikusem:D
    9. Dlaczego mamy Ciebie wybrać? Posiadam dobrą znajomość tego co potrzeba KidModowi. Mógłbym poprawić sklep i urozmaicić go. Zrobić porządne miasto z działkami, pomóc ludziom  i czego tylko by wasza dusza zapragnęła:)

Z poważaniem Lion

Ostatnio edytowany przez Lion (2011-12-11 20:06:07)

Offline

 

#2 2011-12-11 11:50:39

wiktorwos102

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: Podanie Lion na KidModa

Generalnie na tak .Lecz sam nic nie zrobie .Tleo nie chce mi dac plikow gry.Tak to bym usprawnił pare rzeczy bo ...
Ale jestem za okresem testowym.
Na razie bedziesz obserwowany na tle pomocy graczom ,przestrzeganiu regulaminu.TAK

Offline

 

#3 2011-12-11 22:38:01

Lion

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Podanie Lion na KidModa

ref:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.birdspiders.pun.pl www.swiatpostow.pun.pl www.zgr.pun.pl www.foetrpl.pun.pl www.managerzuzlowy2011.pun.pl